KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13163007
nr 1316 3007
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Uppvaktning, Signerad. Motivet: 35x24 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:59:40
300 kr
500 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt